گروه صنعتی کامیاب بتن

گرو صنعتی کامیاب بتن
گروه صنعتی کامیاب بتن تولید کننده پایه های بتنی داربست و فنس

گروه صنعتی کامیاب بتن اولین تولید کننده پایه های بتنی در ایران کار خود را از سال 1380 شروع کرد. این شرکت با بهره گیری از دستگاه های اتوماتیک المانی و استفاده از میکسر بچینگ های پیشرفته با کیفیت ترین و با دوامترین مخلوط بتن را در محصولات خود استفاده میکند. مفتخریم اعلام کنیم محصولات این شرکت در بیش از پنجاه هزار هکتار از باغات و مزارع مورد استفاده قرار گرفته است و این خود گواه بر کیفیت محصول می باشد.

رضایت مشتری در طی این سال ها تنها هدف این مجموعه بوده و در این راستا مفتخریم اعلام کنید تا به حال هیچ گونه شکایتی از محصولات این مجموعه نداشته ایم.

کامیاب بتن سعی دارد با تامین و مدیریت فراورده های بتنی تمامی نیازهای متقاضیان در این زمینه را به بهترین شک تامین نماید. از این رو با ایجاد فضای تخصصی بر پایه همدلی و تکیه بر اصول و استانداردهای جهانی سیستم کیفیت فراورده های بتنی را روز به روز بهبود می بخشد. با انتخاب کامیاب بتن علاوه بر مشاوره رایگان، محصولات بتنی خود را با بی نظیرترین کیفیت فراهم خواهید کرد.

چرا گروه صنعتی کامیاب بتن

شرکت کامیاب بتن یکی از معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه تولید فرآورده های بتنی فعالیت می کند. ما در گروه صنعتی کامیاب بتن با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و تجهیزاتی فوق پیشرفته نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل تامین می کنیم. کامیاب بتن سعی دارد با اهداف کمک به رونق اقتصادی کشور و ایجاد تحولی عظیم در فراورده های بتنی رقابت سالمی را با سایر شرکت ها ایجاد کند. این شرکت با ایجاد بستری ایمن و قابل اعتماد برای مشتریانش در صدد است تا بهترین و مرغوب ترین محصولات بتنی در کشور را تولید و آن را بدون واسطه به مردم عزیز ایران ارائه دهد.

با حذف واسطه ها توسط این شرکت دیگر نگران اضافه بها در فراورده های بتنی نباشید. اهداف ما در گروه صنعتی کامیاب بتن به مواردی که گفته شد ختم نمی شود. متخصصان ما در این شرکت سعی دارند تا محصولاتی را تولید کنند که بهینه سازی و افزایش اعتبار عمر سازه ها و فضاهای مختلف را در بر داشته باشد.

خط تولید

تمام خطوط تولید در گروه صنعتی کامیاب بتن تماما اتوماتیک بوده که این امر کیفیت محصول نهایی را به مراتب نسبت به رقبای این شرکت بالا برده. بسیاری از خطوط شرکت طی سالیان دراز بومی سازی شده و این بومی سازی نه تنها باعث اشتغال زایی شده است بلکه محصول نهایی بسیار متنوع تری با قیمت مطلوب تر را عرضه می کند.

استفاده از مصالح با کیفیت

گروه صنعتی کامیاب بتن جهت تولید محصولات خود از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاهده می کند که این مواد شامل سیمان تیپ 2 و تیپ 5 و ماسه دو شور 06 استفاده می کند که این امر کیفیت محصول نهایی را افزایش می دهد. از این رواین گروه گارانتی 25 ساله بر روی بتن خود را به مشتریان عزیز تقدیم می کند.

بارگیری رایگان

گروه صنعتی کامیاب بتن جهت رضایت مشتریان عزیز خود تمامی محصولات بتنی را به صورت رایگان بارگیری می نماید. بارگیری محصولات به دلیل استفاده از لیفتراک و تراکتور سریع انجام میشود. و مشتریان و رانندگان عزیز وقت خود را برای بارگیری هدر نمیدهند.

بارگیری پایه های بتنی داربست و فنس توسط تراکتور
بارگیری پایه های بتنی داربست و فنس توسط تراکتور در شرکت کامیاب بتن راحتی بارگیری در مدت زمان بسیار کمتر نسبت به بارگیری با دست
بارگیری پایه های بتنی توسط گروه صنعتی کامیاب بتن
بارگیری پایه های بتنی داربست و فنس با جرثقیل و تخلیه اسان کمتر از 10 دقیقه

آزمایشات و افزودنی ها

تمامی محصولات بتنی گروه صنعتی کامیاب بتن از جمله عیار بتن و مقاومت بتن زیر فشار، سرما، حرارت و… مورد آزمایش قرار میگیرند و محصولی مرغوب و با کیفیت به دست مشتریان عزیز میرساند. این شرکت برای افزایش کیفیت و مقاوت بتن از افزودنی های بتن از جمله لیزین، چسب بتن، الیاف بتن و… با توجه به خواست مشتری استفاده کرده از فولاد حرارتی با کیفیت مقاومت بتن را تا 10 برابر افزایش داده و در بارگیری وحمل و نقل به مناطق دور هیچ گونه آسیبی به قطعات بتنی نخواهد زد.

دستگاه های استفاده شده در گروه صنعتی کامیاب بتن

دستگاه آلمانی نیمه اتوماتیک تولید تیرچه بتنی داربست و فنس

این شرکت تنها تولید کننده پایه های بتنی با دستگاه های نیمه اتوماتیک در ایران می باشد. که در زیر نمایی از این نوع دستگاه تولید تیرک بتنی نمایش داده شده است. توجه داشته باشید بسیاری از کارگاه های تولیدی تنها با تعدادی ناودانی و یک میز ویبره تیر های بتنی خود را تولید می کنند که این پایه های بتنی به هیچ وجه توانایی استقامت در مقابل فشار و توانایی ایستادگی در مقابل سرما و یخزدگی را ندارند.

دستگاه نیمه اتوماتیک المانی

دستگاه های استفاده شده در این شرکت تماما تحت لیسانس اروپا بوده. این دستگاه با تیراژ تولید 40 عدد تیرک بتنی در ساعت و استفاده از دو عدد الکترو ویبره با توان 500 کیلوگرم بتن نهایی خود را بیش از 2 دقیقه ویبره کرده و این امر باعث تراکم نهایی بتن و استحکام نهایی 40 درصد بالاتر از دیگر محصولات می باشد. توجه داشته باشید که به هیچ وجه قالب های تکی که شبیه ناودانی می باشند و میز ویبره های ناکارآمد به کار رفته در تولید این تیرک های بتنی توانایی تولید این محصول با این کیفیت را نداشته و نخواهند داشت.

دستگاه تولید تمام اتوماتیک پایه بتنی طرح تیر چراغ برق
دستگاه تمام اتوماتیک تولید پایه های بتنی در ایران که انحصارا توسط شرکت صنعتی کامیاب بتن جهت تولید تیرچه های بتنی استفاده می شود.
قالب دستگاه تمام اتوماتیک تولید تیرک بتنی
گروه صنعتی کامیاب بتن تنها تولید کننده پایه های 3 متری طرح لانه زنبوری در کشور می باشد و با بهره گیری از تکنولوژی المان این امر مهیا شده است.

میز ویبره ناکار امد و قالب های ناودانی غیر استاندارد

بسیاری از تولید کنندگان این محصول سعس بر تولید تیرچه های بتنی را دارند و با توجه به بودجه کم و دسترسی نداشتن به تکنولوژی تولید این دستگاه ها تماما با استفاده از میز ویبره های ناکار امد محصول نهایی بسیار ضعیف تولید می کنند که تماما ضرر این محصول به خریدار وارد میشود و در طی سالیان متمادی این امر خود را نمایان می کند.

لطفا در خرید محصول خود دقت کنید

بسیاری از تولید کنندگان بدون در نظر گرفتن حقوق مشتری با تولید محصول نهایی بی کیفیت تنها به سود خود می اندیشند. که پایه تولیدی با استفاده از میز ویبره ناکارامد به هیچ وجه از کیفیت نهایی برخوردار نخواهد بود. با یک سرچ ساده در گوگل از صحت اطلاعات موجود مطلع شوید.

میز ویبره ناکارامد غیر اصولی که به هیچ وجه توانایی تولید تیرک بتنی داربست و فنس با کیفیت مطلوب را نداشته و نخواهد داشت.

بتن تولیدی با اختلاط ضعیف و میز ویبره ناکار امد به هیچ وجه توانایی تولید پایه های بتنی با کیفیت و مقاوم در برابر سرما و رطوبت را نداشته و نخواهد داشت از این رو در انتخاب خود دقت کنید.

محصولات

گروه صنعتی کامیاب بتن اولین تولید کننده پایه های بتنی در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1386 شروع کرده است. ازجمله از مهمترین محصولات گروه صنعتی کامیاب بتن می توان به پایه های بتنی 3 متری تو پر و تیرچه های بتنی داربست و فنس 3 متری طرح لانه زنبوری اشاره کرد. همچنین پایه های بتنی 2.5 متری در دوسایز مختلف با میلگردهای سایز متفاوت نیزاز دیگر محصولات این گروه می باشد. از دیگر محصولات این گروه سیم جمع کن های آهنی و گالوانیزه است که قابلیت کشیدن و سفت کردن سیم های طولی را دارا می باشد. این مهارکش ها قابلیت نصب بر روی پایه های بتنی و لوله و حتی تیر های چوبی را نیز دارند.

محصولات گروه صنعتی کامیاب بتن

در زیر به انواع محصولات تولیدی این گروه نشا داده شده است و به اختصار نمایش داده شده است.

پایه های بتنی

پایه بتنی وسیله ای است که به وسیله آن بوته های انگور و درختان سیب و گلابی و کیوی را داربست می کنند که عمده تولیدات گروه صنعتی کامیاب بتن این پایه های بتنی است. عمده استفاده دیگر از پایه های بتنی در فس کشی و حصار کشی باغات ، محصور کردن مزارع، محصور کردن باغچه های کوچک ، فنس کشی مراکز صنعتی و محصور کردن پادگان های نظامی است.

پایه بتنی 3 متری طرح تیر چراغ برق

تیرچه های بتنی 3 متری طرح لانه زنبوری که به نام های تیرک بتنی ، تر بتنی، ستون بتنی نیز شناخته می شوند

 • ابعاد سر تیر 10*10 و ابعاد انتهای تیر 15*15
 • وزن تیرک بتنی 65 کیلو گرم
 • تولید شده با 4 عدد میلگرد 4 کلاف شده
 • مقاومدر بابر تنش های فشاری و کششی
 • مقاوم در مقابل سرما و یخزدگی
 • با قابلیت نصب بدون نیاز به بتن ریزی
 • عیار بتن 450
نمای تیر بتنی 3 متری طرح تیر چراغ برق
نمای پایه بتنی 3 متری طرح تیر چراغ برق و نحوه سیم کشی با استفاده از 4 سوراخ تعبیه شده جهت سیم کشی.
تیرک بتنی 3 متری طرح لانه زنبوری
تیرچه بتنی داربست و فنس طرح تیر چراغ برق انعطاف پذیر با قابلیت داربست و فنس کشی با 4 عدد میلگرد 4 کلاف دارای 4 سوراخ
پایه بتنی 3 متری طرح تیر چراغ برق
پایه بتنی 3 متری طرح لانه زنبوری انعطاف پذیر دارای 4 میلگرد 4 کلاف شده با وزن 65 کیلو جهت داربست و فنس کشی باغات . مزارع
خرید و فروش تیرچه بتنی انگور
گروه صنعتی کامیاب بتن تولید کننده تیرچه های بتنی 2.5 و 3 متری در ابعاد مختاف

پایه بتنی 3 متری تو پر

تیرچه های بتنی 3 متری تو پر که به نام های تیرک بتنی3متری تو پر ، تر بتنی 3 متری تو پر، ستون بتنی 3 متری تو پر نیز شناخته می شوند. این تیرک های بتنی قابلیت تولید با میلگردها با سایز مختلف متناسب با نیاز مشتری را دارند.

 • ابعاد 12*12
 • وزن تیرک بتنی 95 کیلو گرم
 • تولید شده با 4 عدد میلگرد
 • مقاومدر بابر تنش های فشاری و کششی
 • مقاوم در مقابل سرما و یخزدگی
 • با قابلیت نصب بدون نیاز به بتن ریزی
 • عیار بتن 450
پایه بتنی 3 متری تو پر
پایه بتنی 3 متری تو پر مناسب جهت داربست و فنس کشی باغات و مزارع
تیرچه بتنی 3 متری توپر
تیرچه بتنی 3 متری توپر با ابعاد 12*12 با وزن 95 کیلوگرم دارای 4 عدد میلگرد قابل تغییر به خواست مشتری مناسب جهت داربست و فنس کشی

پایه 2.5 متری تو پر سنگین

تیرچه های بتنی 2.5 متری تو پر که به نام های تیرک بتنی2.5 متری تو پر ، تر بتنی 2.5 متری تو پر، ستون بتنی 2.5 متری تو پر نیز شناخته می شوند. این تیرک های بتنی قابلیت تولید با میلگردها با سایز مختلف متناسب با نیاز مشتری را دارند.

 • ابعاد 12*12
 • وزن تیرک بتنی 74 کیلو گرم
 • تولید شده با 4 عدد میلگرد
 • مقاومدر بابر تنش های فشاری و کششی
 • مقاوم در مقابل سرما و یخزدگی
 • با قابلیت نصب بدون نیاز به بتن ریزی
 • عیار بتن 450
پایه بتنی 2.5 متری سنگین تو پر
تیرچه بتنی 2.5 متری تو پر سنگین با ابعاد 12*12 با وزن 74 کیلوگرمدارای 4 عدد میلگرد 5 کلاف شده
تیرک بتنی 2.5 متری تو پر سنگین داربست و فنس کشی
تیرک بتنی 2.5 متری تو پر سنگین داربست و فنس کشی دارای 4 عدد میلگرد 5 کلاف شده با وزن 74 کیلوگرم دارای 5 سوراخ تعبیه شده جهت عبور سیم های گالوانیزه
تیرچه های بتنی 2.5 متری توپر داربست انگور
تیرچه های بتنی 2.5 متری توپر داربست انگور دارای 4 عدد میلگرد 5 کلاف شده با 5 خاموت دارای 5 سوراخ با وزن 75 کیلو گرم. مناسب جهت داربست و فنس کشی و محصور کردن مزارع شتر مرغ
پایه بتنی 2.5 متری سنگین با 4 میلگرد 5
تیرک بتنی 2.5 متری سنگین با 5 سوراخ دارای 4میلگرد 5 کلاف شده

پایه 2.5 متری تو پر سبک

تیرچه های بتنی 2.5 متری تو پر که به نام های تیرک بتنی2.5 متری تو پر ، تر بتنی 2.5 متری تو پر، ستون بتنی 2.5 متری تو پر نیز شناخته می شوند. این تیرک های بتنی قابلیت تولید با میلگردها با سایز مختلف متناسب با نیاز مشتری را دارند.

 • ابعاد 10*10
 • وزن تیرک بتنی 52 کیلو گرم
 • تولید شده با 4 عدد میلگرد
 • مقاومدر بابر تنش های فشاری و کششی
 • مقاوم در مقابل سرما و یخزدگی
 • با قابلیت نصب بدون نیاز به بتن ریزی
 • عیار بتن 450
تیرک بتنی 2.5 متری تو پر سبک جهت داربست باغات و فنس کشی مزارع
تیرک بتنی 2.5 متری تو پر سبک جهت داربست باغات و فنس کشی مزارع دارای 4 سوراخ تعبیه شده جهت عبور سیم های گالوانیزه با وزن 52 کیلوگرم.
ستون بتنی داربست و فنس کشی 2.5 متری تو پر
ستون بتنی داربست و فنس کشی 2.5 متری تو پر دارای 4 سوراخ با وزن 52 کیلوگرم و دارای 4 عدد میلگرد. سایز میلگرد با توجه به خواست مشتری.

سیم جمع کن ها

مشکل اصلی در سیستم داربست سفت کردن سیم های طولی می باشد.همجنین در گلخانه برای کشیدن سیم های کنار مشمباهای پلاستیکی پوشش گلخانه به صورت گسترده از مهارکش های صنعتی استفاده می شود. یکی از مهمترین محصولات گروه صنعتی کامیاب بتن این مهاربند ها می باشد که این مشکل را به خوبی مرتفع کرده است.

سیم جمع کن گالوانیز

سیم جمع کن های گالوانیزه ضد زنگ که تماما از فلز های قلع کاری شده در تولید آن استفاده شده است به نام های مهاربند های گالوانیزه ضد زنگ، مهار کش های گالوانیزه ضد زنگ نیز شناخته می شوند که در بحث داربست باغ انگور و داربست باغات مختلف مانند سیب ، کیوی، گلابی استفاده فراوانی دارند.

 • جنس از گالوانیزه ضد زنگ
 • وزن 450 گرم
 • ضد اب و زنگ زدن
 • قابلیت جوش کاری در محل را ندارد
 • توانایی جمع کردن سیم تا 1 متر
 • مقاومت بسیار بالا در کشش
 • تولید شده از مرغوبترین ورق های بازار
مهاربند های گالوانیزه
جهت سفت کردن سیم های طولی در داربست باغات و گلخانه ها از سیم جمع کن ها استفاده می شوند.
مهارکش گالوانیزه ضد زنگ
سیم جمع کن های گالوانیزه ضد زنگ به طور گسترده در باغات انگور سیب، گلابی ، کیوی جهت سفت کرئن و کشیدن سیم های طولی استفاده می شوند.

سیم جمع کن آهنی

سیم جمع کن های آهنی که از مرغوبترین و با کیفیت ترین قوطی های بازار از آن استفاده شده است که به نام های مهاربندهای آهنی و مهارکش های آهنی نیز شناخته می شوند. که در بحث داربست باغ انگور و داربست باغات مختلف مانند سیب ، کیوی، گلابی استفاده فراوانی دارند.تفاوت این مهاربند های آهنی با سیم جمع کن های گالوانیزه در بحث جوش کاری این مهارکش ها در محل می باشد.

 • جنس آهن سیاه و ورق روغنی ضد زنگ
 • وزن 480 گرم
 • با قابلیت جوش کاری در محل
 • توانایی جمع کردن سیم تا 1 متر
 • مقاومت بسیار بالا در کشش و فشار
 • تولید شده از مرغوبترین ورق های بازار
مهاربند های آهنی در دو نما
برای کشیدن سیم های گالوانیزه که بر روی پایه های بتنی نصب شده است می توان از مهارکش های آهنی استفاده کرد.
سیم جمع کن آهنی
برای کشیدن سیم های داربست باغات انگور، سیب، گلابی، کیوی باید از مهاربند های آهنی و گالوانیزه استفاده شود.

برای مشاوره و خرید محصول با ما تماس بگیرید

ارتباط با شرکت کامیاب بتن

گروه صنعتی کامیاب بتن

گروه صنعتی کامیاب بتن اولین تولید کننده پایه های بتنی در ایران کار خود را از سال 1380 شروع کرد. این شرکت با بهره گیری از دستگاه های اتوماتیک المانی و استفاده از میکسر بچینگ های پیشرفته با کیفیت ترین و با دوامترین مخلوط بتن را در محصولات خود استفاده میکند. مفتخریم اعلام کنیم محصولات این شرکت در بیش از پنجاه هزار هکتار از باغات و مزارع مورد استفاده قرار گرفته است و این خود گواه بر کیفیت محصول می باشد. جهت ارتباط با گروه صنعتی کامیاب بتن رایگان مشاوره جهت احداث باغ و بهترین محصول را جهت مصرف خود انتخاب کنید.

عمده محصولات تولیدی در شرکت کامیاب بتن شامل پایه های بتنی 2.5 و 3 متری در انواع ابعاد مختلف می باشد که رضایت مشتری در طی این سال ها تنها هدف این مجموعه بوده و در این راستا مفتخریم اعلام کنید تا به حال هیچ گونه شکایتی از محصولات این مجموعه نداشته ایم.

کامیاب بتن سعی دارد با تامین و مدیریت فراورده های بتنی تمامی نیازهای متقاضیان در این زمینه را به بهترین شک تامین نماید. از این رو با ایجاد فضای تخصصی بر پایه همدلی و تکیه بر اصول و استانداردهای جهانی سیستم کیفیت فراورده های بتنی را روز به روز بهبود می بخشد. با انتخاب کامیاب بتن علاوه بر مشاوره رایگان، محصولات بتنی خود را با بی نظیرترین کیفیت فراهم خواهیم کرد.

جهت ارتباط با گروه صنعتی کامیاب بتن لطفا به ادرس زیر و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

آدرس کارخانه

استان قزوین ، شهرستان تاکستان ، شهر اسفرورین ، بعد از ناحیه صنعتی ، کنار اداره خدمات کشاورزی اسفرورین

شماره های تماس

جهت مشاوره و ارتباط با واحد فروش لطفا با شمار های زیر تماس حاصل فرمایید.

09121464987

09128215800

09301964972

09201464987

آدرس بر روی گوگل مپ

گروه صنعتی کامیاب بتن بر روی گوگل مپ بیابید.


Comments

خانه — بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>